/userfiles/654.png

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI...        19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı il&...           • İFTARA DAVETLİSİNİZ...            Belediyemizin her yıl düzenlediği '' Geleneksel İ...           • ATIKSU ARITMA TESİSİ EKİPMAN ALIM İHALESİ YAPILACAKTIR...         ATIKSU ARITMA TESİSİ İÇİN EKİPMAN EFLANİ BELEDİYESİ FEN İŞ...           • ÇELEBİLER MAHALLESİ SOSYAL TESSİ AÇILIŞI VE HIDIRELLEZ PROGRAMI YAPILDI...           Belediyemiz tarafından Çelebiler Mahallesi Toygaraltı...           • BAŞKANIMIZ ERTUĞRUL, OKULLARIMIZIN HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI TUBİTAK 4006 BİLİM FUARINI ZİYARET ETTİ...                  Belediye Başkanımız İbrahim ER...           • BELEDİYEMİZ PERSONELİ MUAMMER CEBECİOĞLU LİSE ÖĞRENCİLERİNE YANGIN HAKKINDA BİLGİLER VERDİ...     Belediye personlimiz Muammer CEBECİOĞLU tarafından lise öğrencilerimize '' Yang...           • PERSONELİMİZE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE İLGİLİ EĞİTİM VERİLDİ...           Belediye personelimize Karabük Aile ve Sosyal Politikal...           • 23 NİSAN ULUSAL EGMENLİK VE ÇOÇUK BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramının 98.yıl dönümü dolayısıy...           • VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...     Belediyemizin organize ettiği '' Vatandaşlarımızla Buluşma ve İstişare'' toplantısı ...           • TOKİ BAŞVURULARINDA SON TARİH 30 MART 2018... 1. Etap Konut projesi kapsamında başvurular 07.02.2018 tarihinden itibaren Belediyemiz tarafından ...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 402024
Aktif: 2
Bugün: 43
Dün: 348
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2016 HAZİRAN AYI MECLİS KARARI

Belediye Meclisinin Haziran 2016 ayı mutad toplantısının  1.  birleşiminin 1. oturumuna ait tutanaktır.

 

              Belediye Meclisi Belediye Başkan Vekili Erdal KARAMAN'ın başkanlığında, üyelerden  Orhan SAVAŞ, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Rıdvan GÜNGÖR, Mehmet GÜNGÖR, Emin ULUSOY, Mahir ERENLER, Rahmi ERENOĞLU' dan müteşekkil olmak üzere saat 14:00 da toplandı.

 29-   KARAR:          

            Gündemin 2. Maddesi gereğince Belediye Meclisinin 04.05.2016 gün ve 26 sayılı kararı ile İmar Komisyonuna sevk olunan, TEKNİK EKİP' in tanzim etmiş olduğu, ''4342 Sayılı Mera Kanunu Çerçevesinde İlimiz Eflani İlçesi Merkez Mahallesinde Yapılan Mera Tespit Tahdit Çalışmalarında Tespit Edilen İşgaller'' başlıklı rapor hakkında hazırlanan İMAR KOMİSYONU RAPORU' nun müzakeresine geçildi. Hazırlanan rapor okundu. Gerekli açıklamalardan sonra raporda açıklandığı üzere Belediye Meclisimizin iligli kararı ile bahse konu taşınmaz ilave imar planı kapsamında kaldığı, bu kapsamda yönetmelikte belirtilen bilgi ve belgelerin hazırlanarak bahse konu taşınmazın ilave imar planı yapımında mezarlık alanı, yol ve mesire alanı planlaması için tahsis amacının değiştirilmesinin ilgili merciden talep edilmesine oy birliği ile karar verildi.

 30-KARAR: 

Gündemin 3. maddesi gereğince Fen İşleri Biriminin 26.05.2016 gün ve 395 sayılı yazılarının görüşülmesine geçildi. Yazı okundu. Müzakerelerden sonra 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanununun 97. maddesi gereğince aşağıdaki ücret tarifesinin tanzim olunmasına oy birliği ile karar verildi.

 

Harfiyat Toprağı ve İnşaat Yıkıntı Atıklarının Taşınması ve Boşaltma Alanı Ücret tarifesi KDV Hariç:

 

 Harfiyat Toprağı Taşınması ve Boşaltma Alanı ücreti Kamyon başına...........50,00TL

 

 İnşaat yıkıntı atıklarının Taşınması ve Boşaltma Alanı Ücret Kamyon başına .70,00TL

 31-KARAR: 

            Gündemin 4.maddesine konu olan Belediyemizin 78 SH 606 plakalı Renault Megan Marka aracının, 67 KU 699 plakalı İveco marka 1993 model Çöp Kamyonunun ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden alınan plakasız cenaze nakil aracının satışlarını yapmak üzere Belediye Encümenine yetki verilmesi hususunun müzakeresine geçildi. Belediye Başkanı Vekilinin gerekli açıklamalarından sonra yukarıda bahsedilen araçların satışını yapmak üzere Belediye Encümenine yetki verilmesine Emin ULUSOY ve Rahmi ERENOĞLU' nun karşı oyuna karşı oy çokluğu ile karar verildi.

    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım