/userfiles/654.png

TOKİ BAŞVURULARINDA SON TARİH 30 MART 2018... 1. Etap Konut projesi kapsamında başvurular 07.02.2018 tarihinden itibaren Belediyemiz tarafından ...           • TOKİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR.... Toplu Konut İdaresi Eflani Belediyesi 1. Etap projesi kapsamında yapılacak olan konutlar iç...           • 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103. YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI...       18 Mart Çanakkale savaşı'nın 103. yıl dönümü etkinlikle...           • İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULU'NUN 97. YIL DÖNÜMÜ YAPILAN TÖRENLE KUTLANDI...     İstiklal Marşımızın kabulu'nun 97. yıl dönümü etkinlikleri ç...           • TAŞERON İŞÇİLERİN SINAV SONUÇLARI SÖZLÜ SINAVDA BAŞARILI OLAN TAŞERON İŞÇİLERİN LİSTESİ   09.03.201...           • TAŞERON İŞÇİLERİN SINAV TARİHİ BELİ OLDU 696 SAYILI KHK KAPSAMINDAKİ GEÇİCİ 23 VE GEÇİCİ 24 ÜNCÜ  MADDELERİNE...           • AĞAÇ DİKME ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR...    Belediye ekiplerimiz tarafından ilçe merkezindeki caddelere ağaç dikme ...           • HALKIMIZLA GÜVENLİK VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...       Eflani Kaymakamlığı'nın organize etti ve her ay tekrarlanan Kaymakam Sinan AŞ...           • ŞEHİTLERİMİZİN ADLARI FİDANLARLA YEŞERECEK...    Belediyemiz olarak ilçemizde yaptığımız ağaçlandırma çalışmaları...           • İLÇEMİZE MOBESE KAMERALARI KURULUYOR...       İlçemize mobese kameraları kuruluyor. İlçemizin belirli nokta...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 389646
Aktif: 9
Bugün: 425
Dün: 618
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2014 YILI NİSAN AYI MECLİS KARARI

              Belediye Meclisi Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL' un başkanlığında, üyelerden Erdal KARAMAN, Orhan SAVAŞ, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Rıdvan GÜNGÖR, Mehmet GÜNGÖR, Rahmi ERENOĞLU, Hüseyin UĞUR, Emin ULUSOY' dan müteşekkil olmak üzere saat 14:00 da toplandı.

 

                  KARAR:

           5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 19. Maddeleri Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile iki yıl görev yapmak üzere Meclis birinci Başkan Vekilliğine 7 oy ile Rıdvan Güngör ve ikinci Başkan Vekilliğine 6 oy ile Erdal Karaman seçildiler.

 5393 Sayılı Belediye Kanununun 19. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 19. Maddeleri Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile iki yıl görev yapmak üzere Hüseyin Uğur 6 oy ile, Rahmi Erenoğlu 5 oy ile asil katip üyeliğe, Mehmet Güngör ile Emin Ulusoy kur’a ileyedek katip üyeliğe seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 33/b Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 20. Maddesi Gereğince Üyeler arasından GİZLİ OY ile bir yıl görev yapmak üzere Orhan Savaş ile Fatih Devletoğlu 8’er oy alarak encümen üyeliğine seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 21. Maddesi Gereğince Üyeler arasından NİSPİ ÇOĞUNLUK ile bir yıl görev yapmak üzere beş adet PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU üyesinin seçimi yapıldı. Nispi çoğunluk ve üyelerin oy birliği ile Erdal Karaman, Orhan Savaş, Ramazan Susoy, Hüseyin Uğur ve Rahmi Erenoğlu Plan ve Bütçe Komisyon üyeliğine seçildiler.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 24. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5 ve 21. Maddesi Gereğince Üyeler arasından NİSPİ ÇOĞUNLUK ile bir yıl görev yapmak üzere beş adet İMAR KOMİSYONU üyesinin seçimi yapıldı. Nispi çoğunluk ve üyelerin oy birliği ile Orhan Savaş, Fatih Devletoğlu, Rıdvan Güngör, Emin Ulusoy ve Mehmet Güngör İmar Komisyonu üyeliğine seçildiler.   

Gündeme alınacak konular olduğundan Özel Kalem Memurluğunun 03.04.2014 gün ve 236 sayılı yazıları okundu gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Müzakere edildikten sonra 2464 sayılı Kanunun 97. Maddesine konu olan ücret tarifelerinden M, S ve T plakalı araçların durağı ile birlikte devir işlemlerinde 1. Derece kan hısımları (Ana, baba, çocuk) arasında ücret alınmaması hususu 7 kabul 3 ret oyuyla oy çokluğu ile, aracını en az bir üst model ile yenileyenlerden ücret alınmaması hususu 9 kabul 1 ret oyuyla oy çokluğu ile kabul edildi.

Çevre Hizmetleri Birliğinin 01.04.2014 tarih ve 14 sayılı yazıları okundu. Gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Müzakere edildikten sonra yazı gereği KARÇEV’e üye seçimine geçildi. Erdal Karaman ile Orhan Savaş Asil üyeliğe, Ramazan Susoy yedek üyeliğe oy birliği ile seçildiler.  

Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 09.04.2014 günlü 2013 Mali Yılı Faaliyet Raporu ile ilgili yazısı okundu. Gündeme alınmasına oy birliği ile karar verildi. Bu sırada Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul yerini yönetmelik gereğince Meclis 1. Başkan Vekili Rıdvan Güngör’e bıraktı. 2013 Mali Yılı Faaliyet Raporu okundu. Müzakere edildikten sonra kabulüne oy birliği ile karar verildi.  

Belediye Başkanı tekrardan yerini alarak dilek ve temennilere geçildi. Başkan üyelere tek tek söz verdi. Üyeler yeni dönemde başarılar dilediler. Belediye Başkanı da üyeleri tebrik etti. Hayırlı çalışmalar diledi. Mayıs 2014 Mutat Toplantısının 7 Mayıs 2014 tarihinde saat 14.00’da yapmak üzere toplantıya saat 15:05 ‘te son verildi.   

 

    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım