/userfiles/654.png

AĞAÇ DİKME ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR...    Belediye ekiplerimiz tarafından ilçe merkezindeki caddelere ağaç dikme ...           • HALKIMIZLA GÜVENLİK VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...       Eflani Kaymakamlığı'nın organize etti ve her ay tekrarlanan Kaymakam Sinan AŞ...           • ŞEHİTLERİMİZİN ADLARI FİDANLARLA YEŞERECEK...    Belediyemiz olarak ilçemizde yaptığımız ağaçlandırma çalışmaları...           • İLÇEMİZE MOBESE KAMERALARI KURULUYOR...       İlçemize mobese kameraları kuruluyor. İlçemizin belirli nokta...           • TOKİ BAŞVURULARI'NA İLGİ BÜYÜK...          Belediyemiz ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından ya...           • TOKİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR... Toplu Konut İdaresi Eflani Belediyesi 1. Etap projesi kapsamında yapılacak olan konutlar iç...           • ŞEHİT POLİS RECEP ÇAKIL Z- KÜTÜPHANESİ HİZMETE GİRDİ...           Şehit Recep ÇAKIL Z- Kütüphanesi bugün...           • ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERİMİZE ÖDÜLLERİ VERİLDİ...    Karabükte düzenlenen Liseler Arası Genç Erkekler Masa Tenisi Turnuva...           • 2018 ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI... 2018 Şubat ayı meclis toplantısı Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL, başkanlığında yapıldı. ...           • 696 SAYILI KHK KAPSAMINDAKİ GEÇİCİ 23 VE GEÇİCİ 24 ÜNCÜ MADDELERİNE İSTİNADEN TAŞERON İŞÇİLERİN KABUL DİLEKÇELERİ...     696 SAYILI KHK KAPSAMINDAKİ   GEÇİCİ 23 VE GEÇİCİ 24 Ü...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 382480
Aktif: 10
Bugün: 380
Dün: 537
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

2014 YILI OCAK AYI MECLİS KARARI

                   MECLİS KARARI

              Belediye Meclisi Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL' un başkanlığında, üyelerden Mücahit YILMAZ, Mahir ERENLER, Satı ŞAHİN, Ramazan SUSOY, Fatih DEVLETOĞLU, Mehmet GÜNGÖR, Ahmet ULUSOY' dan müteşekkil olmak üzere saat 13:00 da toplandı.

                  KARAR:1

            Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile işbirliği yapılarak Toplu Konut Projesi uygulaması için Belediye Başkanı ve Belediye Encümenine yetki verilmesi hususunun müzakeresine başlanıldı. Belediye Başkanı konu ile ilgili açıklamalarda bulunduktan sonra; Toplu Konut İdaresi Başkanlığının bir yerleşim yerinde idarelerince toplu konut veya başka bir uygulama yapabilmesi için, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Maliye Bakanlığı, Milli Emlak Genel Müdürlüğü ve diğer kamu kuruluşları ile protokol imzalanması, bu kamu kurum ve kuruluşlarına borçlanma ve feragatte bulunulması, Belediye Başkanının arsa-arazi alımları ile satış-takas işlemlerini yürütebilmesi amacıyla Belediye Başkanı ve Encümenine yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi. Bu arada üyelerden Rıdvan Güngör’ün toplantıya iştirak ettiği görüldü.

                 KARAR: 2

           Gündemin 3. Maddesi gereğince 2013 Mali Yılına ait Gelir ve Giderler ile bunlara ilişkin kayıt ve işlemlerin denetimini yapmak üzere 5393 sayılı Kanunun 25. maddesi gereğince Denetim Komisyonunun gizli oyla seçimine geçildi. Yapılan gizli oylama neticesinde; Mahir Erenler, Mücahit Yılmaz ve Mehmet Güngör Denetim Komisyonu üyeliğine seçildiler.

                  KARAR: 3

           Gündemin 4. maddesi gereğince Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına İlişkin Yönetmeliğin Değişik 24.maddesi gereğince Belediyemizin 2014 Yılı Geçici İş pozisyonlarının tespit edilmesine geçildi. Mali Hizmetler Müdürünün açıklamalarından sonra; söz konusu yönetmelik gereğince Belediyemiz D2 grubunda yer aldığından 26 Memur kadrosu X %20 = 5,2 yuvarlama sonucu 6 adet Geçici İşçiyi 6 Adam/12ay/72 miktarında çalıştırabileceğinden konu Belediye Başkanı tarafından oya sunuldu. Yapılan oylama sonucu 2014 yılında 6Adam/12Ay/72 miktarında geçici işçinin istihdam edilmesine oy birliği ile karar verildi.

                     KARAR: 4

 

           Gündemin 5.maddesi gereğince Belediye Mezbaha ve Hayvan Pazarı hizmetlerinin ifası için Sözleşmeli Tam Zamanlı 1 Adet Veteriner Hekimin istihdam edilmesinin görüşülmesine geçildi. Müzakerelerden sonra; 8 Kadro Dereceli Veteriner Hekim Kadrosu ve Unvanı karşılık gösterilmek ve boş tutulmak kaydıyla 01.01.2014-31.12.2014 tarihleri arasında Sözleşmeli 1adet Veteriner Hekimin Tam Zamanlı olarak 5393 sayılı Kanunun 49.maddesine istinaden istihdam edilmesine, ücretinin Aylık Net 900 TL olarak, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 9.maddesi çerçevesinde verilebilecek Ek ödeme oranının ise aylık olarak %145 olarak belirlenmesine oy birliği ile karar verildi.

                  KARAR: 5

           Gündemin 6.maddesi gereğince 1 adet Avukatın Kısmi Zamanlı olarak istihdam edilmesi ve ücretinin belirlenmesine başlanıldı. Belediye Başkanının açıklamalarından sonra; 1 adet Avukatın 01.01.2014-31.12.2014 tarihleri arasında Kısmi Zamanlı olarak 5393sayılı Kanunun 49.maddesine istinaden istihdam edilmesine, ücretinin 1.derece 1.kademesi için yapılması gereken bütün ödemeler toplamının net tutarının yarısını geçmemek üzere Maliye Bakanlığı Bütçe Kontrol Genel Müdürlüğünce belirlenecek 2014 Yılı Tavan Ücreti üzerinden ödenmesine oy birliği ile karar verildi.

Gündeme alınacak konulara geçildi. Gündeme alınacak konu olmadığından Dilek ve Temennilerden sonra Şubat 2014 ayı toplantısını 04.02.2014 günü saat 14:00’de yapmak üzere toplantıya son verildi.

    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım