/userfiles/654.png

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLANDI...        19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı il&...           • İFTARA DAVETLİSİNİZ...            Belediyemizin her yıl düzenlediği '' Geleneksel İ...           • ATIKSU ARITMA TESİSİ EKİPMAN ALIM İHALESİ YAPILACAKTIR...         ATIKSU ARITMA TESİSİ İÇİN EKİPMAN EFLANİ BELEDİYESİ FEN İŞ...           • ÇELEBİLER MAHALLESİ SOSYAL TESSİ AÇILIŞI VE HIDIRELLEZ PROGRAMI YAPILDI...           Belediyemiz tarafından Çelebiler Mahallesi Toygaraltı...           • BAŞKANIMIZ ERTUĞRUL, OKULLARIMIZIN HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI TUBİTAK 4006 BİLİM FUARINI ZİYARET ETTİ...                  Belediye Başkanımız İbrahim ER...           • BELEDİYEMİZ PERSONELİ MUAMMER CEBECİOĞLU LİSE ÖĞRENCİLERİNE YANGIN HAKKINDA BİLGİLER VERDİ...     Belediye personlimiz Muammer CEBECİOĞLU tarafından lise öğrencilerimize '' Yang...           • PERSONELİMİZE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE İLGİLİ EĞİTİM VERİLDİ...           Belediye personelimize Karabük Aile ve Sosyal Politikal...           • 23 NİSAN ULUSAL EGMENLİK VE ÇOÇUK BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramının 98.yıl dönümü dolayısıy...           • VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...     Belediyemizin organize ettiği '' Vatandaşlarımızla Buluşma ve İstişare'' toplantısı ...           • TOKİ BAŞVURULARINDA SON TARİH 30 MART 2018... 1. Etap Konut projesi kapsamında başvurular 07.02.2018 tarihinden itibaren Belediyemiz tarafından ...           
Canlı Yayın

Anket
İstatistikler
Toplam: 402025
Aktif: 7
Bugün: 48
Dün: 348
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

23 NİSAN ULUSAL EGMENLİK VE ÇOÇUK BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çoçuk Bayramının 98.yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen,İlçemiz Hükümet Konağı önünde çelenk sunma töreni ile başlayan program,Öğrencilerimizin İlçemizdeki Makamları Ziyaret etmelerinin ardından Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Kapalı Spor salonunda devam etti.

İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrasında öğrenciler tarafından şiirler ve kompozisyonlar okunarak müzikal etkinliklerde bulunuldu.Akabinde protokolün yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini vermesi sonrasında programa son verildi.

Düzenlenen etkinliklere Belediye Başkanımız İbrahim ERTUĞRUL, Kaymakam Sinan AŞÇI, Adalet ve Kalkınma  Partisi İl Başkanı Ersin CEBECİ, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet ÖNCEL,İlçe Emniyet Amiri İrfan İNAN,İl Genel Meclis Üyeleri, Sivil toplum ve Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Amirleri,Okul Müdürleri,öğretmenler,öğrenciler ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.


Haber tarihi: 23 / 04 / 2018
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: PERSONELİMİZE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE İLGİLİ EĞİTİM VERİLDİ...
Sonraki: VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI...


    

   

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: UTasarım